У Сумах майданчики – безгоспні та невідремонтовані

Станом на 1 липня на балансі департаменту інфраструктури Сумської міськради знаходиться всього 113 дитячих та спортивних майданчиків, з них 82 розташовані на прибудинкових територіях багатоповерхівок, решта – біля будинків приватного сектора, у скверах і т. ін. З липня по серпень департамент прийняв на баланс 31 майданчик, крім того, підписані акти прийому-передачі на 39 нових майданчиків. Зараз іде процедура передачі майданчиків з балансу УКБ на баланс департаменту.

Що стосується ОСББ, то майданчики повинні передаватися на баланс і їм, але є випадки, коли ОСББ відмовляються їх приймати.

– Що стосується ОСББ, то якщо йому майданчик не потрібний – нехай департамент закладає кошти на його демонтаж у наступному році, – запропонував член комісії з ЖКГ Євген Косяненко при розгляді цього питання. – Але департамент повинен організувати збори мешканців і пояснити ситуацію. Думаю, що демонтувати майданчик мешканці не погодяться і візьмуть його на баланс.

А ось депутата Анатоля Сагача зацікавило інше:

– Я не розумію, чому на балансі департаменту так мало майданчиків? Є процедура: якщо УКБ за бюджетні кошти побудував майданчик або якийсь спонсор, то після підписання акту в управлінні праці про те, що він безпечний і придатний до експлуатації, він повинен бути переданий на баланс департаменту, а обслуговують майданчики жеки, які закладають на це кошти у своїх тарифах. Уже два роки через те, що департамент не приймає багато майданчиків на баланс, вони залишаються безгоспними, не відремонтованими. Тому пропоную дати завдання департаменту, щоб на наступній комісії він відзвітував – скільки майданчиків прийняв, скільки не прийняв і чому.

Джерело: shans.com.ua

Поділитися в соціальних мережах