У Сумах “маршрутка Лисенка” покотилася без водія

Про ризиковану для пасажирів ситуацію розповів у Фейсбуці сумчанин Олександр Фесенко. За його словами, інцидент стався сьогодні, 19 січня, із маршруткою №5.

«Сьогодні, близько 11-ї, #відрозгайками №5 (перевізник Согор, капітана Лінейки) зупинився на зуп. 5 лікарня (Хіммістечко), двигун не глушив, виліз і пішов купувати/їсти пиріжка з МАФа… а в цей час маршрутка з 16 пасажирами спокійненько котилась дорогою метрів 2, поки чоловік з переднього сидіння не поставив на “ручник” і почав кричати в двері на водія… знаєте яка реакція? “Ой, та нічого ж страшного не було..”. Ось так, 16 життів можна легко розміняти на пиріжок. Перевізника ПП Согор асоціюють з керманичем нашого міста…», – написав сумчанин.

6c8bad8f25eff0cfe5022e8788622e9b_l

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «Оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтеся нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення

Поділитися в соціальних мережах