У Сумах можна взяти шлюб з українським колоритом за добу

Взяти шлюб за стародавніми звичаями протягом 24 годин тепер можуть сумчани. Відповідний проект «Шлюб за добу» реалізує Сумський обласний науково-методичний центр культури та мистецтва.

“Нам делеговані повноваження по відродження нематеріальної культурної спадщини. Тому ми захотіли взяти участь у цьому проекті і оживити ті давні традиції, ту давню весільну обрядовість, яка була притаманна саме нашій місцевості, Слобожанщині.

Мало хто обирає зараз українське весілля з усіма обрядами. Традиції живі, і вони неперевершені, а весілля, що відбудеться у такій атмосфері, ніколи не забудеться”, –  коментує директор Сумського обласного науково-методичного центру культури і мистецтв Євгенія Бистрицька.

У Сумах для учасників АТО вартість послуги “проведення весілля за добу” складає 0,85 копійок, а вартість послуг на організацію обряду, держмито та послуги державних реєстраторів становить 1 855,01 грн.

У Сумах такий проект стартував нещодавно. Загалом в Україні “Шлюб за добу” уже реалізується у Києві, Львові, Одесі, Херсоні, Маріуполі та Сєвєродонецьку. Реєстрацією за 24 години скористалися близько 4 тисяч пар.

Джерело: http://spec-kor.com.ua

Поділитися в соціальних мережах