У Сумах на хабарі в 2 тисячі доларів затримали помічника судді

За розголошення відомостей щодо ухвал про надання дозволів на проведення обшуків у громадянина помічник судді вимагав 2 тисячі доларів. Про це повідомляє на офіційній сторінці у Фейсбуці Управління захисту економіки в Сумській області.

Помічник судді одного із районних судів міста Суми вимагав у громадянина грошові кошти за вирішення питання щодо розголошення відомостей, які стали йому відомі під час виконання службових обов’язків. У дві тисячі доларів США помічник судді «оцінив» інформацію про винесені слідчими суддями ухвал про надання дозволів на проведення обшуків у жителя м. Суми. При отриманні неправомірної вигоди вказану особу затримано на «гарячому» працівниками УЗЕ в Сумській області та прокуратури Сумської області.
Правопорушнику повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 354 (Одержання незаконної винагороди працівником державного підприємства, установи чи організації) Кримінального кодексу України.
Помічнику судді загрожує штраф від двохсот п’ятдесяти до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від ста до двохсот годин, або обмеження волі на строк до двох років, або позбавлення волі на той самий строк.

Поділитися в соціальних мережах