У Сумах на промзоні міг вибухнути дизель-локомотив, заправлений 4 тоннами пального

Рятувальники повідомили подробиці великої пожежі, яка сталася 30 червня у складському приміщенні на вулиці Воєводіна. Займання помітив випадковий перехожий, який і повідомив на 101 про надзвичайну ситуацію.

Вогнеборці, прибувши на місце події, встановили, що на відкритому майданчику площею 600 кв. м загорілася вторинна сировина, а саме відпрацьоване масло, резино-технічні вироби і предмети медичного призначення. Ускладнювала ситуацію неможливість забезпечення безперебійної подачі води на гасіння. Автоцистерни довелося направляти для дозаправки до найближчого пожежного гідранта, що знаходиться на відстані близько 1,5 км від місця пожежі.

Поруч розташоване депо, в якому стояв дизель-локомотив, заправлений 4 тонами дизпалива, ще один локомотив працівники підприємства відбуксирували самотужки до прибуття МНСників. Можна лише уявити, яких масштабів могла набути пожежа, якби не оперативна робота рятувальників.

Всього до ліквідації пожежі залучено 13 чоловік особового складу та 4 одиниці спеціальної техніки. У прес-службі ДСНС у Сумській області наголошують, що загрози розповсюдження вогню немає, життю та здоров’ю сумчан нічого не загрожує.

До речі, загоряння на даному об’єкті трапляється не вперше. Так, у 2013 році за даною адресою пожежно-рятувальними підрозділами було приборкано пожежу. Але керівництво підприємства не зробило висновків щодо приведення об’єкта у належний протипожежний стан.

Причину загоряння та завдані збитки встановлюють фахівці.

Поділитися в соціальних мережах