У Сумах наклали арешт на пересувну АЗС

Сумська місцева прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 275 (порушення правил, що стосуються безпечного використання промислової продукції) КК України. Мова йде про пересувну газову заправочну станцію, що була виявлена 20 червня поточного року в районі аеропорту, а згодом на вул. Білопільський шлях.

У рамках кримінального провадження до огляду місця події, зокрема автівки, у причепі якої встановлено 9 ємностей, залучено спеціалістів ГУ Держпродспоживслужби та Управління Держпраці в Сумській області. Зазначеними фахівцями виявлено низку порушень, а саме встановлено, що вказаний транспортний засіб, який перевозить небезпечний вантаж, має бути розташований на відстані не менше ніж 100 м від споруд та будівель. При цьому пересувна автозаправка в даному випадку була розміщена на відстані 20 м від житлового будинку. Окрім того, на встановлених ємностях відсутні чіткі маркування із зазначенням номерів та рівня тиску, не надано також відомості про відповідальну особу за технічним станом, реєстрацію балонів  тощо.

Як зазначив в. о. керівника Сумської місцевої прокуратури Валерій Могильний, вищезазначені дані долучено до матеріалів кримінального провадження. Водночас за клопотанням прокуратури пересувну заправку вилучено та накладено на неї арешт.

Досудове розслідування триває.

Поділитися в соціальних мережах