У Сумах назріває будівельний скандал

Сьогодні павільйон, зазвичай заповнений квіткарями, порожній. Усі вони знову, як і раніше, перебралися – хто на тротуар, хто на Центральний ринок.

Як стало відомо, невелику одноповерхову споруду тут заплановано реконструювати в триповерхову будівлю. Причому демонтаж конструкцій уже почався. А закінчити будівництво, за словами власників будівлі, вони планують до кінця року. За їхнім твердженням, усі документи в них у порядку, а декларацію про початок робіт вони подали ще в минулому році. Хоча показати проект запланованої будівлі поки відмовляються.

І це не дивно. Бо у міськуправлінні архітектури, виявляється, нічого не знають про майбутню забудову. Здивовані їй і в сусідній школі № 12 – адже саме її ділянку в 9 соток під квітковий павільйон колись зі скандалом (без їх дозволу) передали для зведення малої архітектурної форми – тільки для того, щоб нібито упорядкувати продаж квітів. А тепер тут замість павільйону з’явиться триповерховий будинок?!

За словами директора школи Ірини Губською, їй ці неприємні новини повідомили батьки, які стурбовані новою незаконної, на їхню думку, забудовою. «З якого дива на ділянці школи, яка в оренді, будуть будувати триповерховий центр? Нам самим потрібна ця земля! Нашим дітям навіть вийти погуляти ніде. Нехай краще замість квіткового павільйону там буде павільйон для дітвори. Батьки налаштовані рішуче і готові прийти відстоювати свої права на сесію міськради», – каже Ірина Олексіївна.

Так що, мабуть, далі буде…

5660

5659

Джерело: shans.com.ua

Поділитися в соціальних мережах