У Сумах не буде управління коммайна

Після звільнення Василя Щербака з посади начальника управління коммайна його ніким не замінили і управління реорганізують. Про це повідомив директор Департаменту забезпечення ресурсних платежів Юрій Клименко, пише rama.com.ua.

«У зв’язку з реструктуризацією структура буде змінена. Управління майна не буде, будуть два відділи», – розповів Юрій Клименко. За його словами, на даний момент ніяких позовних заяв від Василя Щербака не надходило.

Нагадаємо, 19 серпня мер Сум Олександр Лисенко підписав розпорядження про припинення служби в органах місцевого самоврядування Василя Щербака в зв’язку з порушенням присяги. 21 серпня це розпорядження вручили начальнику міськуправління комунального майна.

Під порушенням присяги мається на увазі водіння в нетверезому стані, що підтверджено рішеннями судів першої інстанції та апеляції. ДТП за участю Щербака сталася 15 березня: чиновник на “Toyota” збив тролейбусну опору. Тоді у нього зафіксували 2,36 проміле алкоголю в крові. Це майже в 12 разів перевищує норму.

Василя Щербака неодноразово звільняли і за часів мера Геннадія Мінаєва та в період Олександра Лисенка, але він відновлювався через суд.

Поділитися в соціальних мережах