У Сумах не працюють нові штрафи за порушення ПДР

За даними управління патрульної поліції Сум, збільшення штрафів, передбачене постановою Кабміну, ще не вступило в законну силу, оскільки не внесені відповідні зміни до Кодексу про адміністративні правопорушення.

Незважаючи на оприлюднення інформації про збільшення штрафів за перевищення швидкості, залишення місця ДТП, керування без прав, по факту цього поки не відбулося. Станом на сьогодні за перевищення швидкості від 20 до 50 км/год штраф становить 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (255 грн), на 50 і більше – 510 грн (ст. 122 КУпАП). За керування без водійських прав – 25 мінімумів (425 грн) – ст. 126. За залишення місця ДТП – 255 грн або від 30 до 40 годин громадських робіт або адмінарешт на 10-15 діб (ст. 122-4).

У той же час допустима швидкість руху в населених пунктах вже змінилася. Відповідно до п. 12.4 ПДР максимальна швидкість в населених пунктах становить 50 км/год. Тобто відповідальність настає за перевищення її на 20 км і більше.

Слід зазначити, що в Патрульної поліції м. Суми відсутні прилади для вимірювання швидкості. Про це управління патрульної поліції повідомило у відповіді на запит про доступ до публічної інформації.

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах