У Сумах не вистачає грошей, щоб вивозити листя

За інформацією департаменту інфраструктури, підприємства, що обслуговують житло, вже вивезли понад 2 тис. кубометрів опалого листя. Про це сьогодні, 4 грудня, на апаратній нараді в мерії відзвітував директор департаменту Григорій Яременко.

За його словами, опале листя вивозиться підприємствами, які обслуговують житло, згідно з графіком. На сьогоднішній день було вивезено 2 341 куб. м листя. По підприємствах: «Коменерго-Суми» — 512 куб. м, «Сумитеплоенергоцентраль» — 344 куб. м, «Сумижилкомсервіс» — 374 куб. м, «Сумитехнобудсервіс» — 359 куб. м, «Форекс» — 156 куб. м, «Рембуд» — 28 куб. м, «Домком-Суми» — 568 куб. м. Три останніх вже закінчили вивезення листя згідно графіків. Загалом, підприємства закінчують цю роботу.

— Бачу, що ситуація набагато краща, ніж в минулі роки, але все-таки є якісь зауваження? — запитав перший заступник мера Сум Володимир Войтенко.

— Ну, зауваження тільки одне, що не вистачає коштів на вивезення листя. Більше ніяких проблем немає.

— Руслан Володимирович, — звернувся заступник мера до начальника інспекції з благоустрою пану Голоперову. — Є зауваження?

— Якщо є зауваження, ми висловлюємо, — піднявся той. — Зараз готуємо лист на міського голову з пропозиціями. Якщо є зауваження, ми в телефонному режимі висловлюємо.

— Але є?

— Вимагає періодичного нагадування.

— Добре, наступного тижня підведемо підсумки, — підсумував В.Войтенко.

Поділитися в соціальних мережах