У Сумах не знайшли бажаючих ремонтувати легкоатлетичний манеж

Одним з основних аргументів на користь вибору Сум в якості резиденції Східного центру олімпійської підготовки для легкоатлетів була наявність в місті кращого легкоатлетичного манежу країни.

Щоправда, керівництво Федерації легкої атлетики та Міністерства молоді та спорту наполягало на реконструкції бігової доріжки та іншого обладнання, які за 15 років активного використання порядком зносилися. Планувалося, що роботи з реконструкції почнуться вже восени цього року. Ректор СумДУ, розуміючи, що такі витрати університет не потягне, та й не повинен тягнути наодинці, звернувся до міської влади з проханням виділити 4,8 млн грн на капітальний ремонт бігових доріжок (1 кв. м сучасного покриття коштує близько 100 євро!). І влада пішла вузу назустріч – у липні з міської казни виділили 1,8 млн, ще один мільйон додала обласна рада. У жовтні планово-бюджетна комісія Сумської міськради погодила виділення ще 2 мільйонів. Але роботи в манежі так і не почалися – СумДУ двічі оголошував тендер на майже 4,8 млн грн, і обидва рази не дали результатів.

Анатолій Васильєв, ректор СумДУ, так прокоментував ситуацію: «Ми спробуємо провести тендер ще раз у першій половині наступного року, щоб покриття зробили до літа. Є домовленості з керівництвом і міста, і області про те, щоб заплановані на ремонт кошти перенести на 2018 рік».

Джерело: shans.com.ua

Поділитися в соціальних мережах