У Сумах обрали переможців конкурсу молодіжних проектів

Конкурсна комісія з розгляду конкурсних пропозицій та проведення моніторингу виконання програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства у сфері роботи з дітьми та молоддю, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з міського бюджету, визначила переможців.

Комісією було визначено прохідний бал – 17. Його подолали вісім із 12 допущених до конкурсу проектів: День вуличної музики-2018», «DIY-архітектура», «Школа танцю-2018» (ГО «Молодіжне об’єднання Екстрим стайл»); «Профорієнтаційна канікулярна програма «Світ професій», «Літній інтенсив з розвитку навичок ефективного підлітка» (ГО «Рада молодих вчених»); «Дитячі свята у дворах сумських багатоповерхівок» (ГО «Центр громадських ініціатив «Інтелект Сумщини»); «Формула горизонту» (ГО «Мистецька агенція «Простір покордоння»); «Танцювальний фестиваль «Танець моє життя. Кубок 9 кімнат» (ГО «Сучасний формат»).

Сума коштів, що виділяється з міського бюджету на їх реалізацію, становить 286,2 тис гривень. Решту, а всього було передбачено 500 тис. грн, конкурсна комісія запропонувала додатково спрямувати на заходи, які проводитиме впродовж року відділ у справах молоді та спорту.

Проекти-переможці або Переглянути не завантажуючи

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах