У Сумах одеський “Чорноморець” не пустили на “Ювілейний”

Сьогодні після опівдня “Чорноморець” прибув до Сум, де має відбутися матч чемпіонату України “Ліга Парі-Матч” з донецьким “Олімпіком”. Відразу ж кілька представників делегації вирушили на стадіон “Ювілейний”, щоб оцінити стан футбольного газону. Однак, керівники спортивної арени відмовилися пропустити одеситів на поле. Звернення клубу в Прем’єр-лігу і до керівництва ФК “Олімпік” ні до чого не привело. Довелося кілька годин чекати прибуття на “Ювілейний” директора матчу ФФУ Олександра Тюріна. Тільки з його допомогою вдалося ознайомитися з якістю футбольного покриття.

Газон більше ніж на одну третину позбавлений трав’яного покриву, надзвичайно вологий і в’язкий. До слова, за весь час перебування представників “Чорноморця” на стадіоні ніяких робіт з поліпшення стану поля не велося, лише наносилася розмітка.

“Грунт буквально йде з-під ніг, – заявив представник тренерського штабу “моряків “. – На такому полі надзвичайно висока ймовірність отримання травми, та й взагалі грати в футбол на професійному рівні не можна”.

Джерело: http://terrikon.com/

Поділитися в соціальних мережах