Одиноким матерям-сумчанкам потрібно переоформити допомогу на дітей

Сумчанам, яким призначено допомогу на дітей одиноким матерям з 1 липня 2017 року, уже в січні 2018 року необхідно звернутися до департаменту соціального захисту населення для підтвердження права на отримання державної соціальної допомоги на наступний термін.

Разом із тим, у департаменті нагадують, що допомога на дітей одиноким матерям призначається з місяця, в якому було подано заяву з усіма необхідними документами і виплачується протягом шести календарних місяців. Кожні шість місяців розмір допомоги підлягає перегляду згідно з доходами родини.

Допомога на дітей одиноким матерям надається у розмірі, що дорівнює різниці між 100% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку та середньомісячним сукупним доходом сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців.

Надати заяву та всі необхідні документи на призначення державної соціальної допомоги на дітей одиноким матерям необхідно до громадської приймальні департаменту: м. Суми, вул. Харківська, 35, каб. 135 з понеділка по четвер з 8:00 до 18:00, в п’ятницю – з 8:00 до 17:00 та в суботу – з 8:00 до 13:00. Телефон попереднього запису на прийом: 60 – 45 – 06, 63 – 54 – 97, (050) 407 – 81 – 99, телефон «гарячої лінії» для консультацій: 60 – 46 – 04.

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах