У Сумах офіційно немає жодного місця для купання

Традиційно перед початком пляжного сезону в області кожен район повинен визначити місця відпочинку на водних об’єктах. Згідно з постановою Кабінету міністрів № 264, питання визначення місць масового відпочинку покладається на органи місцевого самоврядування. Але чи всі райони відповідально підійшли до цього завдання?

За словами директора департаменту цивільного захисту Сумської ОДА Олександра Мілоша, на даний момент на Сумщині визначено 17 місць масового відпочинку. В Охтирському районі – 6, у Глухові – 3, у Конотопському, Путивльському районах – по 2, а в Лебедині, Ромнах, Шостці та Кролевецькому районі – по 1.

Як зазначив керівник департаменту цивільного захисту, найбільш гостро стоїть питання визначення пляжних місць у Сумах. Географічно так склалося, що в Сумах розташовані такі водні об’єкти як оз. Чеха, Олдиш, Пришибське, Блакитні озера, а також р. Псел, де розташовано безліч місць відпочинку, при цьому не визначено жодного місця для купання.

Згідно зі статистикою, за минулий рік, у Сумах на водних об’єктах загинуло 10 осіб, на травень 2017 року – 1 людина.

Нагадаємо, в області налічується 4 водних рятувальних служби. Одна обласна і три на місцях у Сумах, Шостці та Конотопі. Дві з них уже пройшли атестацію і отримали дозволи на роботу, а Шосткинська і Конотопська поки ще проходять навчання.

Джерело: 0542.ua

Поділитися в соціальних мережах