У Сумах оголосили тендер на послуги з вилову тварин

Вчора, 14 лютого, департамент інфраструктури Сумської міськради оголосив тендер на послуги з вилову і тимчасової ізоляції тварин в м. Суми.

У вимогах до предмету закупівлі вказано, що виконавець повинен проводити вилов тварин на території міста, але при цьому забороняється використання таких методів, технічних пристроїв і препаратів, які можуть травмувати тварин або завдати шкоди їх здоров’ю. Також на підрядника покладаються зобов’язання по стерилізації тварин, післяопераційного утримання, кліпсування і повернення в середу природного існування.

Орієнтовна вартість тендеру становить 400 тис. грн. За ці гроші планують стерилізувати 400 тварин. У розділі терміни надання послуг зазначено, що роботи повинні бути виконані з березня по грудень 2018 року.

Нагадаємо, що в Сумах рішенням сесії було створено КП «Центр догляду за тваринами». Втім, протягом тривалого періоду міська влада не створила належних умов для його функціонування. У зв’язку з цим директор КП Володимир Руденко був змушений написати заяву про звільнення.

Варто відзначити, що в кінці літа 2017 року волонтери в Сумах нарахували 1665 бездомних собак, серед яких тільки 7% стерилізовані.

Джерело: 0542.ua

Поділитися в соціальних мережах