У Сумах оштрафували 33 підприємця

Адміністративна комісія при виконавчому комітеті Cумської міськради за минулий робочий тиждень розглянула 41 справу – згідно підвідомчості розгляду справ про адміністративні правопорушення відповідно до ст. 218 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

33 справи стосувалися порушень Правил благоустрою міста Суми, затверджених рішенням Сумської міської ради від 26 грудня 2014 року № 3853-МР, з яких за не очищення від снігу та льоду територій, прилеглих до підприємств, установ, організацій, комісією розглянуто 21 адміністративну справу. За результатами розгляду справ про адміністративні правопорушення накладено штрафи на 33 особи на суму майже 2,5 тис. гривень.

Вісім справ адміністративною комісією закрито: три – у відповідності до статті 22 Кодексу України про адміністративні правопорушення, п’ять – у відповідності відповідно до п. 1 ст. 247 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах