У Сумах оштрафували водія джипа, що їздив не з номерами Польщі

Днями на вулиці Металургів за порушення ПДР патрульні зупинили автомобіль Volkswagen Touareg, який порушив ПДР.

Під час перевірки документів охоронці порядку виявили, що на автомобілі були встановлені номерні знаки сумської реєстрації, однак згідно із документами на авто повинні бути номерні знаки Польщі.Як з’ясувалося, на транспортному засобі була встановлена система для автоматичної зміни номерних знаків, тож авто мало два знака. Інспектори склали на чоловіка адмінматеріали за ч. 6 ст. 121 (експлуатація транспортного засобу з номерним знаком, що не належить цьому засобу) КУпАП.

Незабаром патрульні знову виявили порушення ПДР вказаним автомобілем. Як і у першому випадку, на автівці були встановлені сумські номерні знаки. Цього разу поліцейські склали на чоловіка адміністративний протокол за ч. 7 статті 121 (повторна протягом року експлуатація транспортного засобу з номерним знаком, що не належить цьому засобу) КУпАП.

Якщо у першому випадку санкція статті передбачає штраф у розмірі 170 гривень, то у другому – штраф у розмірі 255 гривень або громадські роботи на строк від 30 до 40 годин, з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого – рішення прийматиме суд.

Поділитися в соціальних мережах