У Сумах патрульні допомогли врятувати людину на зупинці

Журналіст Михайло Курочкін у Фейсбуці висловив подяку патрульним та медикам швидкої, котрі допомогли врятувати безхатченка, який знаходився у край важкому стані на зупинці громадського транспорту:

“Большое спасибо патрульным г.Сумы и работникам скорой помощи, которые помогли сегодня спасти человека. Бомж месяц жил на остановке в центре города. Когда подняли, стало ясно, что у мужчины 1955 г.р. явные признаки обморожения. Человек госпитализирован, после лечения будет направлен в центр реинтергации…

Когда звонил в полицию, думал, что найдут 100 причин не вмешиваться…но молодые ребята отнеслись по человечески. Так что за это им спасибо!”

Увага! На сайті “Сумські дебати” доступний новий сервіс “оголошення”. Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах