У Сумах патрульні ігнорують порушника на елітній автівці (відео)

У соцмережах обговорюють запис із відеореєстратора, який зробили в Сумах на вулиці Горького. На ньому – жовтий Ford Mustang Shelby нахабно порушує правила дорожнього руху, створюючи чи не на кожного метрі свого руху аварійні ситуації.

Власник відеозапису показав його співробітникам Патрульної поліції Сум, але реакції не послідувало. Хоча знайти і покарати водія “Мустанга” – справа кількох хвилин, адже така автівка в місті одна.

У коментарях до відео сумчани зазначають: автомобіль завжди їздить саме таким нахабним чином і правоохоронці навряд чи його не бачили. Залишається незрозумілим, чому подібна поведінка на дорогах залишається безкарною?

Джерело: shans.com.ua

 

Увага! На сайті “Сумські дебати” доступний новий сервіс “оголошення”. Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах