У Сумах перед візитом європейців замінять гнилі вікна в ПТУ

Керівництво Сумського центру професійно-технічної освіти харчових технологій, торгівлі та ресторанного сервісу (колишнє ПТУ №12) звернулося до міського керівництва з проханням допомогти установі з заміною старих віконних блоків в актовому залі і виділити на ці цілі з міського бюджету 193 тис. грн.

Це питання розглядалося на засіданні депутатської комісії міськради із питань освіти і охорони здоров’я 27 червня.

“Цим вікнам вже 50 років, рами згнили, скло ледве-ледве тримається. Загалом, вони вже в такому стані, що ремонтувати їх, якось зміцнювати сенсу немає. Якщо терміново їх не поміняти, це може привести до трагічних наслідків. Ми дуже просимо допомогти нам в цьому питанні”, – розповів директор ПТУ Василь Денисенко.

Член комісії Ольга Фірсова, яка внесла це питання на розгляд комісії, попросила своїх колег підтримати прохання установи: «Там дійсно аварійна ситуація, скла вже випадають прямо дітям на голови».

До того ж, як розповів Василь Денисенко, 11 листопада в ПТУ очікується приїзд комісії з Євросоюзу, яка буде проводити перевірку:

“Справа в тому, що в лютому 2018 року на базі нашого закладу пройде міжнародний конкурс, в якому братимуть участь представники 23 країн Європи. Ми три рази їздили на цей конкурс в Італію (мається на увазі міжнародний командний конкурс «Здорова їжа і напої без відходів», який щорічно проводиться в італійському місті Касаргі), єдині представляли на ньому всю Україну, займали призові місця , довели, що ми гідні, і нам запропонували провести наступний конкурс у нас. Це велика честь не тільки для нашої установи, а й для Сум, для всієї України, адже наша країна вперше приймає цей конкурс. І зараз питання в тому, що, коли до нас приїде така кількість іноземних гостей, вони можуть виявитися в актовому залі, де в лютому температура +8”.

Комісія одноголосно підтримала прохання ПТУ: «Раз така серйозна ситуація, нам треба всім разом йти на планово-бюджетну комісію і відстоювати це питання».

Джерело: http://www.shans.com.ua/

Поділитися в соціальних мережах