У Сумах перекопають Покровський сквер

З протоптаних доріжками в Сумах будуть боротися скопуванням

На нараді в cумській мерії 17 вересня заступник мера Максим Галицький підняв питання стану скверу Покровського, що в самому центрі Сум.

«Чомусь сумчани люблять порушувати правила. І зараз у сквері маса доріжок і стежок, по яких вони ходять в обхід покладених тротуарною плиткою. І ні департамент інфраструктури, ні “Зеленбуд” не припиняють подібне…», – зазначив він.

На це зауваження директор КП «Зеленбуд» Володимир Лаврик заявив, що підприємство в курсі проблеми, фахівці навіть виходили на місце і розмовляли з людьми. На питання, чому вони ходять не по доріжках і сходинках, а поруч, по газону, вони відповіли – мовляв, так зручніше.

– Але є ж попереджувальні заходи, які б не давали городянам робити це! Можливо, потрібно встановити невеликі красиві парканчики … Треба вивчити досвід інших міст – може, вони з цим якось справляються, – запропонував М. Галицький.

Однак мер Сум Олександр Лисенко вважає, що парканчики – не вирішення проблеми, адже вони можуть створити додаткові незручності. А ось елементарне і перевірене роками перекопування затоптаних доріжок точно допоможе зрушити справу з мертвої точки. В. Лаврик спробував на цю пропозицію відповісти, що підприємство вже двічі скопувало доріжки в сквері, але, ка бачимо, безрезультатно … І все одно градоначальник наполіг: «Якщо скопано – ходити не будуть, просто треба це робити частіше».

Так що сквер Покровський найближчим часом, мабуть, чекає вскопування на зиму.

Джерело: shans.com.ua

Поділитися в соціальних мережах