У СУМАХ ПЕРЕНЕСУТЬ КІНЦЕВУ ЗУПИНКУ

Про це повідомили на сторінці Відділу Транспорту Та Зв’язку Сумської міськради у Фейсбуці, коментуючи судовий позов мешканки села Косівщина, яка вимагає скасувати тариф у 4 грн для перевізника ПП «Согор».

У відділі заявили, що даний перевізник у напрямку Косівщини не їздить. “Тому не зрозумілим є обставини, за яких було порушено права та законні інтереси позивача в результаті прийняття вказаного рішення”, – йдеться у коментарі.

Крім того, у мерії Сум повідомили, що міська влада буде вимушена взагалі переглянути питання доцільності курсування міських автобусів маршрутів №10 та №54 до с. Косівщина. “Вказаний населений пункт входить до Сумського району, тому кінцеву зупинку буде перенесено до меж міста Суми. Таким чином питанням превезень жителів Косівщини буде опікуватись відповідна сільська рада”, – пишуть на сторінці відділу. При цьому додають: прогнозований тариф на транспортні послуги складатиме 5,50-6,00 грн.

10

Нагадаємо, 2 червня мешканка села Косівщина подала позов до Сумського районного суду про визнання протиправним та скасування рішення виконкому Сумської міськради № 260 «Про  тарифи на послуги з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що працюють у звичайному режимі ПП «Согор» від 16.05.2017 року.

Поділитися в соціальних мережах