У Сумах переселенці отримали медикаменти від Папи Римського

У Сумах за сприяння міської влади та місії «Карітас-Спес-Харків» Харківсько-Запорізької Дієцезії переселенцям з Луганської та Донецької областей, Автономної Республіки Крим надали безоплатні медикаменти.

Проект допомоги переселенцям безоплатними ліками реалізується в рамках акції «Папа для України». Відділ охорони здоров’я спільно з департаментом соціального захисту населення попередньо склали список внутрішньо переміщених осіб, котрі потребують такої допомоги. До переліку потрапило 60 осіб: 43 –сумчани, решта – жителі області. Кожен отримав набір медикаментів середньою вартістю 700 – 1000 гривень.

Спеціальна гуманітарна акція Святішого Отця Франциска «Папа для України», спрямована на допомогу всім жителям України, які постраждали від військових дій на Сході або стали внутрішніми переселенцями, була започаткована у 2016 році. Наразі вже реалізується понад 60 різних проектів гуманітарної допомоги, які охоплюють різні напрямки: медицина, продукти харчування, засоби гігієни та одяг, відновлення пошкодженого житла та допомога в утепленні житлових приміщень, які залишились без газу і опалення. На початку вересня 2017 року проект допомоги переселенцям безкоштовними медикаментами розпочала і релігійна Місія «Карітас-Спес-Харків» Харківсько-Запорізької Дієцезії.

«Ми не лише молимось за вас, а й намагаємось допомогти. Знаю потреби переселенців у Сумах, хоча і в Харкові ми також кожного дня приймаємо в нашому соціальному центрі дуже багато людей. Тож допомагаємо, чим можемо», – зауважив директор «Карітас-Спес-Харків» Войцех Стасевич.

Як повідомила в. о. начальника відділу охорони здоров’я Олена Чумаченко, прийом заявок на безоплатне отримання медикаментів триватиме до 8 грудня. Для участі у благодійному проекті внутрішньо переміщеним особам необхідно подати до департаменту соціального захисту населення (вул. Харківська, 35, каб. 132) копію паспорта (для дітей копію свідоцтва про народження), копію ідентифікаційного коду, рецепти від лікаря або виписки з амбулаторної карти, копію довідки переселенця, копії додаткових документів (пенсійне, інвалідне посвідчення, одинока матір, багатодітна сім’я, інше).

За інформацією директора департаменту соціального захисту населення Тетяни Масік, у Сумах обліковано понад 6 тисяч осіб тцієї категорії.

dsc06087

Поділитися в соціальних мережах