У Сумах переїхали деякі підрозділи Управління Держпраці

Частина структурних підрозділів Управління Держпраці у Сумській області змінила свою адресу. За новою адресою, а саме по вулиці І.Сірка, 10, м.Суми, розмістилися: відділ додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів, відділ з питань експертизи умов праці та відділ з питань гігієни праці Управління.

Також слід зауважити, що у новому приміщенні згідно із графіком веде прийом громадян заступник начальника Управління Держпраці у Сумській області. Разом з цим і розгляд справ про накладення штрафів на суб’єктів господарювання за порушення трудового законодавства проводитиметься по вулиці І.Сірка, 10.

Наразі за новою адресою кожен бажаючий може отримати консультацію як щодо нарахування заробітної плати, робочого часу та відпочинку, оплати праці в надурочний час, так і стосовно забезпечення належних умов праці, нарахування пільгових пенсій, з питань щодо виникнення професійних захворювань та шляхів їх профілактики тощо.

Профспілка працівників Управління Держпраці у Сумській області відтепер також розміщується у новому приміщенні.

Нагадаємо, що підрозділи Управління Держпраці у Сумській області, окрім будівлі на вул. І.Сірка, в Сумах розташовані по вул. Горького, 28-б (головний офіс), та вул. Герасима Кондратьєва. Більш детальну інформацію щодо структури та контактів Управління можна знайти на сайті:http://sumy.dsp.gov.ua/.

Поділитися в соціальних мережах