У Сумах погасили марку за 66 копійок, яка завтра стане колекційною

Спеціально до свята національного одягу в обласному центрі презентували унікальний художній конверт «День вишиванки»і   рідкісний поштовий штемпель, який буде дійсним лише один день. Його спеціально виготовили для кожного міста окремо до Дня вишиванки, повідомила начальник сектору продажу поштових послуг Сумського відділення ПАТ «Укрпошта» Людмила Торчицька.

34

За її словами, головна мета заходу – збереження українських цінностей та їх популяризація через молодь та населення загалом.

“Спеціальне погашення поштових марок проходить лише з нагоди особливих подій і пам’ятних дат. Штемпель та конверт з українками у національному одязі «Укрпошта» випустила спеціально до Дня вишиванки. Лише сьогодні марка з конвертом у відділенні «Укрпошти» коштуватиме 0,66 копійок. Завтра вона буде уже колекційна”, – розповіла Людмила Торчицька.

Автором штемпелю стала майстриня Валентина Миходенко. Тираж святкового конверту склав 35 тисяч. Придбати його та поставити штемпель сумчани можуть лише сьогодні у відділенні на вул. Воскресенській в обласному центрі. Працюватиме воно до 19:00, а вже завтра святковий штамп відправиться до Києва.

Джерело: http://spec-kor.com.ua/

Поділитися в соціальних мережах