У Сумах помер полковник поліції

Головне управління Національної поліції Сумської області з глибоким сумом сповіщає, що сьогодні, на 47-році, обірвалося життя полковника поліції у відставці Чміля Сергія Володимировича. Керівництво поліції області, Рада ветеранів та особовий склад ГУНП щиро сумують з приводу смерті колеги та висловлюють співчуття його родині. Прощання з Чмілем Сергієм Володимировичем відбудеться 12 жовтня 2017 року о 13.00 за адресою: м.Суми, вул. Троїцька, 24/а, в Троїцькому архієрейському соборі.

Народився Сергій Володимирович 3 липня 1971 року в Макіївці, на Донеччині. Двадцятирічним юнаком, після служби в армійських лавах, прийшов на службу до органів внутрішніх справ, розпочавши свій трудовий шлях з посади міліціонера патрульно-постової служби. Приїхав на Сумщину, яка стала йому другою батьківщиною, у 1999 році. За двадцятип‘ятирічну службу займав керівні посади у різних підрозділах, очолював Сумський районний, Охтирський, Конотопський відділи поліції.
Сергій Володимирович завжди користувався заслуженим авторитетом та повагою серед товаришів по службі та пересічних громадян, що звертались до нього за порадою та допомогою. Неодноразово заохочувався відомчими нагородами, грамотами та подяками. У серпні 2015 року за особисту мужність і героїзм у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності країни, вірність Присязі під час бойових дій при виконанні службових обов‘язків Сергій Чміль був нагороджений орденом Данила Галицького.

Колеги, товариші по службі та близькі друзі пам‘ятають його як світлу, добру людину, коханого чоловіка, люблячого батька, чуйного товариша у колі друзів і професіонала на службі. Сергій щиро вболівав за долю малої батьківщини, та робив все від нього залежне, аби запобігти втратам серед мирного населення Донбасу та якнайшвидше відновити мир та спокій на вулицях його населених пунктів. Будучи кілька разів командиром зведеного загону в зоні проведення антитерористичної операції, він як тільки міг допомагав мирним жителям, особливо старикам і дітям. За його сприянням сумські правоохоронці відновили роботу однієї з ділянок міського водогону в Артемівську, допомагали відбудовувати приватні помешкання, школи, садочки, інші об‘єкти соціальної інфраструктури.

Любитель доброго гумору, він навіть у найважчі миті свого життя сподівався на краще, говорячи, що надія ніколи не вмирає. Сергій Володимирович завжди був душею товариства, любив свою родину і пишався синами, старший з яких прийняв батькову естафету і нині достойно несе службу в лавах поліції.

 

Поділитися в соціальних мережах