У Сумах повітря псує пил і діоксид азоту

Відділ екології, енергозбереження та розрахунків за енергоносії поінформував про забруднення атмосферного повітря в Сумах за березень поточного року.

Спостереження за вмістом пилу, діоксиду сірки, оксиду вуглецю, діоксиду та оксиду азоту, аміаку, формальдегіду проводились щоденно на трьох стаціонарних постах. Було відібрано та проаналізовано 1058 проб атмосферного повітря.

Середньомісячні концентрації пилу та діоксиду азоту перевищували санітарні норми в атмосферному повітрі в 1,4 рази, формальдегіду – в 1,2 рази. Інші інгредієнти, що визначались, були нижче або на рівні санітарних норм.

Перевищення максимально разових гранично допустимих концентрацій жодної домішки не зафіксовано.

У порівнянні з лютим минулого року зросла середньомісячна концентрація пилу та формальдегіду, рівень забруднення діоксидом азоту зменшився, а діоксидом сірки, оксидом вуглецю, оксидом азоту та аміаком залишився майже на попередньому рівні.

Високих та екстремально високих рівнів забруднення атмосферного повітря в березні не спостерігалось.

Спостереження за рівнем радіаційного забруднення атмосферного повітря щоденно проводила авіаметеорологічна станція Суми. Радіаційний фон у березні складав по місту 12-13 мкР/год, та не перевищує допустимих значень

Поділитися в соціальних мережах