У Сумах презентують виставку, написану пальцями ніг

5 листопада (понеділок) о 17:30 у лівому атріумі Конгрес-центру СумДУ (м. Суми, вул. Покровська, 9/1) відбудеться відкриття виставки робіт Дар’ї Безкостой “A Flock Palette” (палітра зграї).

Художниця Дар’я Безкостая пише картини ногами, не використовуючи пензлі для малювання. Окрім цього дівчина бере участь у благодійних акціях допомоги хворим дітям. Кошти від продажу своїх картин вона віддавала важкохворим дітям, які потребують лікування.

“У перші тижні після свого народження вона сперечалася зі смертю, а всі наступні роки намагається впоратися з собою. У Даші дитячий церебральний параліч у важкій формі, вона не ходить, тіло практично не слухається її, але при цьому Даша психічно здорова людина. Вона розмовляє, хоч і розуміють її тільки найближчі люди, читає, пише і навіть малює – ногами. Спочатку аквареллю, потім гуашшю, тепер маслом, – вмочуючи в фарби палець великий ноги, вона поступово створює на великогабаритних полотнах (від 1 до 2 метрів) дивовижні зображення – портрети, пейзажі, але найчастіше – квіти”, – розповідають організатори виставки.

Триватиме виставка до 18 листопада 2018.

Поділитися в соціальних мережах