У Сумах пройдуть “вибори” за проекти громадського бюджету

24 жовтня у Сумах стартує голосування за проекти громадського бюджету. Таке рішення ухвалила Координаційна рада з питань громадського (партиципаторного) бюджету.

Члени ради обговорили організацію чергового етапу впровадження партиципаторного бюджетування у місті – голосування за проекти, які були подані сумчанами. Таких було 75, а після їх експертизи та оцінки фахівцями у переліку позитивно оцінених залишилося 59. Загальноміських з них 12, решта – локальні.

На засіданні мова йшла про створення пунктів для голосування, організацію їх роботи. Таких визначили 43, аби як можна більша кількість сумчан мала можливість віддати свій голос на підтримку ініціатив містян поруч з місцем проживання або роботи. Необхідні приміщення виділять на базі структурних підрозділів міської ради та комунальних установ. Городяни зможуть проголосувати за один загальноміський та один локальний проекти. Підтримати проекти громадського бюджету сумчани матимуть можливість і в режимі онлайн – на веб-ресурсі.

Члени ради затвердили новий бланк для голосування, а також погодили провести спільну зустріч з авторами проектів, яка відбудеться у понеділок 17 жовтня, у каб. 59 о 17.00. На ній ініціативних городян ознайомлять з умовами проведення голосування і організації агітаційної та інформаційної кампанії на підтримку проектів.

Поділитися в соціальних мережах