У Сумах провели благодійний аукціон на допомогу доньці АТОвця

Центр обслуговування учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та членів їх сімей сьогодні провів благодійний аукціон «Доброта сердець» на допомогу дівчинці з ДЦП, дочці учасника АТО Вірі ГАСІЛІНІЙ.

Віра із багатодітної родини. ЇЇ рідні докладають максимум фізичних сил і фінансів, аби поставити дівчинку на ноги. Та реабілітація коштує чимало. Батько дівчинки є учасником антитерористичної операції, тож Центр обслуговування учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та членів їх сімей не міг залишитись осторонь та влаштував для порятунку дитини перший у своїй практиці благодійний аукціон.

На продаж виставили роботи дітей учасників АТО та їхніх дружин, а також картини представників обласної організації Національної Спілки художників України. Загалом 50 лотів початковою вартістю від 50 грн. до 1 тис. гривень.

Завдяки аукціону виручили для юної сумчанки з ДЦП 6450 грн., які, після дотримання необхідних у цьому випадку умов, передали батькам Віри.

Збір коштів для дівчинки триває. У середу, 28 березня, представники Центр обслуговування учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та членів їх сімей проситимуть допомоги для дочки учасника АТО у депутатів міської ради.

dsc02852

dsc02851

dsc02850

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах