У Сумах розібрали металеву огорожу

Подія трапилася на вулиці Генерала Чибісова.

Отримавши повідомлення про невідомих, які розбирають металеву огорожу, патрульні одразу вирушили на місце вчинення правопорушення. На вказаній вулиці інспектори виявили двох громадян, котрі знімали металеву огорожу поблизу будинку.

Поліцейські затримали їх. 46- та 56-річні громадяни повідомили, що хочуть лише зняти застарілу огорожу, а на її місце поставити нову, однак ніхто з них не проживав за вказаною адресою. Патрульні знайшли власницю домоволодіння, яка повідомила, що нічого про дії невідомих не знала та нікого не прохала здійснити заміну огорожі. Після цього чоловіки зізналися, що хотіли викрасти та здати на металобрухт викрадені елементи огорожі.

За наявними базами охоронці порядку встановили, що 52-річний чоловік знаходиться у розшуку Кременчуцьким відділом поліції ГУНП в Полтавській області, як особа, яка ухиляється від виконання вироку суду за вчинення кримінального правопорушення передбаченого частиною 3 статті 185 (крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому) ККУ.

Патрульні викликали на місце події слідчо-оперативну групу Сумського відділку поліції.

Поділитися в соціальних мережах