У Сумах розпочала свою роботу постійна поліцейська комісія

Комісія проводитиме відбір на службу в поліцію Сумщини і конкурси на заміщення вакантних посад. Її перше організаційне засідання відбулося в Головному управлінні нацполіції області 28 жовтня. Таємним голосуванням обрали голову комісії та секретаря.

Склад поліцейської комісії Головного управління Національної поліції у Сумській області відповідним наказом затвердив керівник поліції Сумщини Микола Лушпієнко. 

pm157image002

До неї увійшли: Олена Демченко – директор регіонального центру з надання безоплатної вторинної допомоги в Сумській області (представник, визначений Міністром внутрішніх справ України), Юрій Деревяга – заступник начальника Департаменту інформаційної підтримки та координації «102» нацполіції України (представник, визначений Головою Національної поліції України), Тамара Прокопенко – заступник начальника Управління кадрового забезпечення ГУНП (представник, визначений керівником територіального органу поліції), депутати обласної ради Валерій Толбатов (Партія “Відродження”) та Едуард Пінчук (“Радикальна партія України”) – представники від громадськості.

pm187image003

«В основу нашої роботи буде покладений принцип законності, – наголошує Валерій Толбатов. – Тобто ми будемо керуватися «Законом про поліцію» і, звичайно ж, «Положенням про поліцейську комісію». Друге – це відкритість і гласність нашої роботи. У нас не буде жодних секретів ані від громадськості, ані від керівництва ГУНП. Ми домовилися працювати у тісному контакті з керівниками поліції».

pm156image004

Під час першого засідання таємним голосуванням головою комісії її учасники обрали Валерія Толбатова, секретарем – Тамару Прокопенко. Подякувавши за довіру, вони акцентували увагу колег на важливості роботи комісії та відповідальності кожного її члена. «Наші рішення лягатимуть у кожну особову справу всіх без виключення працівників поліції. І зберігатимуться сто років. Тому треба працювати так, щоб у подальшому до нас не виникло жодного запитання», – зазначила новообраний секретар.

На першому засіданні члени комісії затвердили склад робочої групи для забезпечення та проведення конкурсу на службу в поліцію Сумщини, а також наголосили на необхідності проведення конкурсу на заміщення вакантних посад слідчих та дільничних інспекторів поліції у відділах та відділеннях ГУНП області.

pm502image005

Начальник ГУНП в Сумській області Микола Лушпієнко висловив впевненість, що робота комісії позитивно вплине на якість відбору кадрів до поліції: «Отже, комісію обрано. Завтра буде оголошений конкурс і ми стартуємо. Сьогодні у нас більше 300 вакантних посад. Тому запрошуємо всіх бажаючих працювати в поліції подавати документи».

Детальна інформація щодо порядку відбору в поліцію буде вчасно оприлюднена на офіційному сайті ГУНП в Сумській області, передає Сектор комунікації поліції Сумської області.

Поділитися в соціальних мережах