У Сумах розробляють логотип мікрорайону

Активність жителів вул. Добровільної останнім часом допомогла впорядкувати їхній район. На цьому вони не зупинилися і розробляють логотип мікрорайону.

«Наш IT-фахівець Отич Надія Миколаївна працює над логотипом Добровільної. Що ми хочемо донести до вас? Об’єднана громада Добровільної в місті Суми, яка за мету ставить патріотичні ідеї розбудови свого міста, свого краю, своєї України з розкритими обіймами запрошують всіх громадян до співпраці», – написав депутат Сумської міськради Дмитро Наталуха і виклав фото.

Нагадаємо, за гроші місцевого і державного бюджету жителі Добровільної реалізували низку проектів. На Добровільній утеплили НВК, облаштували сучасне футбольне поле, роллердром з тренажерами і сквер відпочинку.

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах