У Сумах розробили маршрути велосипедних доріжок

Сумські велоактівісти громадської організації «2 колеса» розробили 14 можливих маршрутів велосипедних доріжок, які можуть і повинні, на їхню думку, з’явитися на території обласного центру. Втомившись від розмов, велосипедисти влаштували сумським чиновникам «очну ставку».

«Є обіцянки, але конкретних дій ще немає. Ми сподіваємося, що такий діалог допоможе прийти до спільного рішення, яке буде влаштовувати і пішоходів, і велосипедистів, а місцева влада зможе продемонструвати, що слова не розходяться з ділом», – каже шанувальник велоспорту Євген Кузьмичов.

Ескізи і проектно-кошторисна документація першої з 14 велодоріжок вже готова на 90%. Її виготовило КП «Архітектура. Будівництво. Контроль». За задумом проектантів, об’єкт довжиною 500 метрів і шириною 2, 5 метра, що складається з пішохідної зони і дорожнього полотна для їзди на велосипеді, буде оснащений розміткою та знаками. Локація – вул. Героїв Сумщини, з боку обласної бібліотеки. Бюджет – 2, 5 млн грн.

Усього ж, стверджують ініціатори, для повної реалізації всіх маршрутів необхідно більше 20 млн грн.

«Перед початком робіт необхідно провести електронні торги, підписати договір з підрядником. Обсяг будівництва буде залежати від фінансування, яке визначить міськбюджет», – зазначає начальник відділу благоустрою департаменту інфраструктури Сумської міськради Роман Рябоконь.

Чи готові сумські чиновники підтримати ініціаторів – стане відомо вже на черговому сесійному засіданні депкорпусу.

3bc599b4005196cc5e6c9c933f27712d

Джерело: 0542.ua

Поділитися в соціальних мережах