У Сумах шахраї вибивають у бізнесменів гроші, посилаючись на губернатора

Сумчанка Світлана Міняйло попереджує підприємців області про новий вигляд шахрайства. У Фейсбуці вона поінформувала, що аферисти від імені облдержадміністрації просять у бізнесменів гроші на відпочинок дітей-переселенців у таборі.

“Сьогодні зателефонували до керівника одного з підприємств. Той, хто телефонував, представився першим заступником голови Сумської ОДА Олександром Марченко. Суть розмови – голова ОДА Микола Клочко особисто Вас просить надати допомогу на оздоровлення дітей – переселенців. Той, кого просили, по-перше здивувався, тому що особисто з керівництвом області не знайомий, однак відповів – “Добре, тільки попрошу щоб направили офіційний лист на електронну пошту”. Цей лист прийшов, але не з офіційної адреси СОДА [email protected], а з адреси [email protected] Ну і тіпа “Марченко О.А.” особисто телефонував з номеру 093 917 24 58.

Сам лист прикріплений до публікації. Вся ситуація виявилась занадто дивною, тому вирішили перепровірити. Отже, що з’ясувалось: 1) Марченко О.А. з сьогоднішнього дня у відпустці, та і взагалі навряд буде телефонувати сам; 2) лист, який надійшов, містить неправдиві відомості – вказані дані про благодійну організацію не співпадають з даними ЄДР.
p.s. ну і я ж не могла стриматись, щоб не зателефонувати на вказаний номер телефону 🙂Розмова була коротка: – доброго дня, я телефоную уточнити щодо реквітизів куди платити. Ви Олександр Олексійович? – пауза, потім – …да. Кажу: – Олександр Олексійович, я Вам телефоную в ОДА, там кажуть що Ви у відпустці, а які доручення голови Ви зараз особисто виконуєте?… І одразу кинули трубку!!! “.

19959375_1571845879555154_8464187993741583342_n

Поділитися в соціальних мережах