У Сумах ще не всі містяни з теплом

Незважаючи на те, що опалювальний сезон офіційно стартував три тижні тому, досі не всі сумчани з теплом.
Питання підняли сьогодні, 6 листопада, на апаратній нараді в мерії.

– На сьогодні всі споживачі житлових будинків з опаленням, – доповіла заступник директора ТОВ «Сумитеплоенерго» Надія Покутня. – Дитячі садки, школи також з опаленням. У зв’язку з виконанням капітального ремонту внутрішньобудинкових мереж по Парковій, 1 і Глінки, 11 в будинках опалення поки не включено. Постійно тримаємо на контролі, надаємо допомогу. Там залишилося роботи на 3-4 дні, і опалення буде включено.

– Керівники обслуговуючих організацій, будь ласка, – попросив мер Сум Олександр Лисенко. – Спочатку «Сумитеплоенегроцентраль».

Як доповів директор КП «Сумитеплоенегроцентраль» Євген Скоробагатський, у них всього три проблемні будинки, в тому числі на Воскресенської, де закритий офіс орендарів, які знаходяться в Чернігові.

Директор КП «Сумижилкомсервіс» Богдан Здельнік розповів, що проблем немає, крім окремих  холодних стояків. Представники «Коменегро-Суми», «Форекс плюс», «Рембуд» та «Домком-Суми» розповіли, що на їх території все нормально. У «Сумитехнобудсервіса» є 4 проблеми по стояках, де немає доступу.

Поділитися в соціальних мережах