У Сумах скаржаться на небезпечну парковку

Сумські депутати підняли питання невдалих парковок у Сумах. Так, Денис Бутенко розповів на депутатській комісії з питань законності та взаємодії з правоохоронцями, що до нього вже неодноразово зверталися жителі Баранівки – через парковку медцентру, яка знаходиться в цьому районі практично на спуску.

– Його стоянка виходить на частину дороги з одностороннім рухом. І проблема така: коли автівки паркуються біля медцентру, вони їдуть у лоб одностороннього руху, а деякі примудряються ще й їхати задом! – уточнив він ситуацію. – Я підняв це питання в патрульній поліції. Але вони відповіли, що за статистикою там немає аварій, а ось коли будуть аварії, тоді вони і будуть реагувати. Я прийшов до них ще раз, а мені кажуть – що ви пропонуєте? Але, мені здається, це вони щось повинні запропонувати. У підсумку мені сказали, що поговорять із патрульними, щоб вони якось направляли людей, пояснювали їм. Уже пройшов місяць, і ніяких результатів немає.

– А ви хочете перенести знак, щоб там не паркувалися? – уточнив депутат Расул Галаєв.

Депутат Ігор Перепека відразу заявив, що це неможливо: «А куди їм тоді їхати? Там, між іншим, людей неміряно. Автівок завжди багато, парковка забита, і вони починають шикуватися далі. Причому рідко хто об’їжджає навколо, щоб заїхати правильно, з односторонньої дороги. Я ось заїхав – і це незручно, тому що, коли під’їжджаєш з того боку, не видно, чи є місце на парковці. І починаєш шукати, а на дорозі уздовж медцентру, яка дуже добре відремонтована, рух – ого-го! Там є сенс поговорити про те, щоб вирізати місце під парковку під кладовищем. Навіть можна зробити стоянку і пішохідний перехід. Але так як це приватна клініка, краще б цим зайнялися вони за згодою міста. А взагалі краще виїхати і подивитися. Може, там варто зробити платну стоянку – і нехай або медцентр займається, або КП «Паркінг».

Так депутати і вирішили. А заодно звернуть увагу на ситуацію з паркуванням у районі ринку СКД, де постійно виникають аварійні ситуації.

Джерело: shans.com.ua

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах