У Сумах стане більше “євродворів”

У жовтні на Інформаційному порталі Сумської міськради мають оприлюднити перелік дворів, які планують відремонтувати в період з 2018 року по 2020 рік.

«З огляду на, що зараз вже вересень, готуємо проектну документацію. Програма виконання робіт практично готова. Щодо внутрішньодворових доріг було поставлене завдання розробити план на три роки (2018-2020 р.р.). Це буде приблизно 80-100 об’єктів щорічно. Ми їх вивісимо на сайт. Кожен зможе побачити, коли у нього приблизно будуть розпочаті роботи з благоустрою внутрішньобудинкової території», – повідомив начальник УКБ Віталій Шилов.

У ті двори, де облаштування прибудинкової території в поточному році не планується, будуть заходити з ремонтом даху будинку, або підвалу.

За вісім місяців цього року капремонт провели в порядку 80 дворах. Є об’єкти, де роботи тривають. Під час минулої сесії міської ради депутати додатково виділили на цей вид робіт 7 млн грн, після чого почався ремонт прибудинкових територій по вулиці Роменській (5 дворів). Також розпочато роботи в одному з дворів по вулиці Робочій.

У Сумах наразі вже відремонтували 400 з 1200 дворів.

Джерело: http://www.gorod.sumy.ua

Поділитися в соціальних мережах