У Сумах творче подружжя створило родинний театр

Родинний театр створили в Сумах. Його ідейні натхненники – молоде подружжя. Він – музикант та продюсер, вона – професійна акторка. У репертуарі поки що лише кілька вистав. Як розвивається родинне театральне мистецтво – дивимося далі.

Ось так проходять репетиції в першому сумському родинному театрі.

“- Завтра ж купиш собі новуууу…. Сукню!

– Та ні, давай по тексту

– Я не помню”.

Тетяна – актриса театру для дітей та юнацтва. Пише тексти та сценарії вистав. Її чоловік – Володимир – відомий у Сумах виконавець альтернативного року. Він у родинному театрі – за музичного продюсера.

21767925_816872191818052_6174997116540052616_n

“Люди, які задіяні в театрі – це все родини. І ми cподіваємося, що завдяки театру з’являться ще нові родини, ті, хто молоді, ми їх одружимо”, – каже музикант Володимир Нянькін.

Родинний театр особливий тим, що – єднає. Тут немає вистав суто дитячих чи дорослих. На такі спектаклі ходять усією сім’єю.

“Щоб могли прийти тато, мама, дитина і це їх дуже об’єднувало. Ми хочемо придумувати різні майстер-класи, щоб вони могли склеювати та укріплювати родинні стосунки”, – розповідає актриса Тетяна Нянькіна.

Разом із Нянькіними в театрі грає ще сім’я Радіонових. У шлюбі подружжя вже 14 років. На сцені – ще більше. Родинний театр поєднують з виступами в театрі юного глядача. У новому проекті, кажуть, треба не лише вміти грати, а й бути універсальними.

“В театрі державному ти прийшов – у тебе все є : і костюми, і грим, декорація. Ти тільки виходиш і робиш свою роботу. А тут і декорації і пісні Таня писала, а ми допомагали там якимись римами”, – розповідає актор Віталій Радіонов.

Нині актори працюють над виставою “Хмаринка в королівстві Фонтаніуса Першого”. Вона – друга в їхньому репертуарі. Поспішають, щоб встигнути теперішнім складом показати її глядачеві. Адже родина засновників чекає на поповнення.

“Це важко вже якось скрити”, – кажуть ініціатори родинного театру Володимир і Тетяна Нянькіни.

Народження дитини виступам родинного театру не завадить, запевняють майбутні батьки. Нині Тетяна шукає актрису, яка б підмінила її на час декретної відпустки. Щоб до Нового року порадувати глядача ще одним добрим сімейним дійством.

Джерело: http://podrobnosti.ua/

Поділитися в соціальних мережах