У Сумах у ДТП постраждали 10 дітей

Патрульна поліція м. Суми звернулася до водіїв із проханням бути особливо уважними під час руху , адже з початком канікул все більше малечі з’являється на вулицях, парках, скверах тощо.

Із початку року на вулицях обласного центру зафіксовано 10 ДТП з неповнолітніми, в яких травмовано 10 дітей. 9 із таких автопригод – це наїзд на пішохода, у 4 випадках ДТП трапилися саме з вини неповнолітніх. Також, унаслідок зіткнення 2 автомобілів травмовано 1 неповнолітнього пасажира.

Водіям нагадали, що найбільш поширеними порушеннями Правил дорожнього руху дітьми є несподівана поява на проїзній частині, перехід дороги у невстановленому місці або на заборонений сигнал світлофора. А тому, за для уникнення трагічних наслідків, необхідно бути пильним та відповідальним за кермом, дбати про особисту безпеку та безпеку оточуючих.

Разом із тим поліція звертає увагу батьків, що саме вони повинні навчати дітей правилам безпечної поведінки поблизу дороги, нагадувати про небезпеку, яка може чатувати на них під час самостійних прогулянок поблизу проїзної частини. 

Поділитися в соціальних мережах