У Сумах від переохолодження помер чоловік (відео)

Сумчанину було 60 років. До лікарні він потрапив увечері 23 лютого, за п’ять годин потому – помер.

“Надійшло повідомлення відносно того, що на Баранівці, у районі другого кладовища, знайдений чоловік. З обмороженням, у свідомості. На місці чоловікові була надана медична допомога. Він був терміново доставлений у терапевтичне відділення ЦМЛ з діагнозом “переохолодження”. Далі було звернення від чергового лікаря з ЦМЛ відносно перевезення. О 20:44 виїхала бригада – перевезла хворого до обласної лікарні”, – розповів начальник диспетчерської служби «Центру екстреної меддопомоги та медицини катастроф» Юрій Луценко.

За словами начмеда Сумської обласної лікарні Ольги Cамойленко, хворого доставили швидкою з першої міської лікарні о 23:50 в опікове відділення обласної лікарні. Стан хворого був украй важкий – він відморозив нижні кінцівки двох стоп. Після терапії, о 5:15 24 лютого, хворий помер.

Як повідомила Ольга Cамойленко, це перше смертельне переохолодження з початку зими.

Нагадаємо, на Сумщині оголосили штормове попередження.

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах