У Сумах відбувся обласний етап всеукраїнських змагань «Роботрафік-2019»

Мета змагань – популяризація науково-технічної творчості, робототехніки і електроніки, а також формування у молоді навичок безпеки дорожнього руху.

Цього року участь від Сумщини беруть 4 команди: дві – з обласного центру і одна – з Глухова. Переможця обласного етапу будуть рекомендувати до участі у всеукраїнському етапі. Учасники змагань – учні 6-11 класів.

«Найскладніша категорія – рух за моделлю міського транспорту. Складність в тому, що машини не керуються операторами, вони автономні, самостійні, тобто рішення приймають самі автівки. Більш проста категорія – швидкісна траса, там змагання на час, на швидкість, третя категорія для учасників – це знання правил дорожнього руху», – розповів голова журі змагань Олексій Дрозденко.

«Це міжнародні змагання, започатковані 10 років тому. Вони покликані підвищити мотивацію до відношення пішоходів до дороги, а також поєднання їх з інформаційними технологіями. В Україні вони з’явилися рік тому. У цьому році ми зробили регіональний етап, перші змагання пройшли в Херсоні, зараз у Сумах, далі -Чернівці, Дніпро, Одеса – 8 центрів по Україні, де пройдуть змагання цього року», – розповів співорганізатор змагань Сергій Дзюба.

Поділитися в соціальних мережах