Третього травня вишуканим Випускним вечором завершилось чергове навчання Школи естетичного виховання «Школярка-панянка». Цього разу випустилися двадцять панянок, які успішно закінчили Школу.

Школа естетичного виховання «Школярка-панянка» благодійний проект, що вже втретє організовується ГО «Краса та розум Сумщини» спільно з управлінням молоді та спорту Сумської ОДА, Сумським національним аграрним університетом та за підтримки партнерів проекту.

Цьогорічний набір складав двадцять дівчат віком від 11 до 14 років з 11 шкіл міста Суми.  Навчання тривало майже місяць – з 8 квітня до 3 травня 2019 року та налічувало 14 теоретичних та практичних занять з запрошеними спікерами. Серед них представники студії флористики та декору «Древо желаний», кулінарної студії Ольги Краснополової, центру естетичної косметології «BeautyApple», студії краси «G.Bar», фітнес-клубів «Fit Curves», стилісти,  викладачі Сумського національного аграрного університету та представники ГО «КРоС».

Цьогорічна програма Школи естетичного виховання «Школярка-панянка» була досить насичена. Дівчат навчали основам флористики, кольористики, кулінарії, косметології та принципам нанесення підліткового мейк-апу.  Не оминули увагою танцювальні навики та вміння спілкуватись з протилежною статтю. Для дівчат був організований спільний майстер-клас з вальсу та блюзу з учнями Сумського Кадетського корпусу.

По завершенню Школи естетичного виховання, для дівчат, їх батьків та спікерів проекту був організований Випускний вечір.  Розпочався він з дефіле, якому дівчата навчились за час проекту,  у вечірніх сукнях. Також кожна випускниця була нагороджена сертифікатами, що засвідчують її участь у проекті та пам`ятними подарунками від партнерів проекту. «Родзинкою» цьогорічного випуску стало вручення брендованих прикрас кожній учасниці проекту. Такі подарунки стануть традиційними для наступних сезонів Школи естетичного виховання.

На Випускний вечір була запрошена представниця благодійного фонду «Добро в дії» Юлія Ісаєва, якій були передані конверти з благодійними внесками від учасниць на закупівлю ліків для онко-хворих діток міста Суми та області.

Новий набір дівчаток для навчання буде проводитись восени 2019 року.