У Сумах відклали суд по знесенню маркету дружини заммера Войтенка

Не встиг ознайомитись зі справою. З такою заявою прийшов до суду представник маркету, який належить дружині першого заступника мера Сум Володимира Войтенка, передає UA:SUMY.

Розташований магазин біля ринку СКД, на зупинці громадського транспорту. За версією прокуратури, його межі  виходять за червону лінію – тобто за дозволену площу. Цю справу почали слухати у червні 2015 року, вона пройшла апеляцію та касацію – звідти її повернули до першого суду. Тоді суддям не вистачило доказів від прокуратури. Сьогодні представник відповідача Товариства «Наш супермаркет» попросив часу.

“З матеріалами справи не ознайомлений. Про засідання дізнався сьогодні за годину до розгляду справи”, – пояснив представник відповідача ТОВ «Наш маркет» Василь Моісеєнко.

«Це як затягування справи, ви розумієте. Порушена була справа, надано час для ознайомлення. Ви можете кожен раз і на кожне засідання кожен представник буде говоритья тільки вступив., дайте ознайомиться», – прокоментувала ситуацію суддя Світлана Заєць.

У підсумку суддя не задовольнила це клопотання, та засідання судове засідання перенесли у зв’язку з необхідністю письмових пояснень від прокуратури на 24 липня. Тоді ж мають розглянути клопотання від начальника правового управління міськради Олега Чайченка про залучення третьою стороною у справі – управління архітектури та містобудування Сумської міськради.

Поділитися в соціальних мережах