У Сумах відкрився салон еротичного масажу і не тільки…

Сумчан сколихнула новина про те, що на вулиці Івана Сірка, 19-2 (колишня Дем’яна Коротченка) відкрився новий заклад. Це не черговий ЖЕК і зовсім не чарочна. Це приміщення, де обіцяють від 400 до 2400 грн офіційно і неприховано, місцями відверто (а місцями й дуже відверто та ще й кілька разів), втягнути вас у світ пристрасті та блаженства.

Робити це обіцяють прекрасні дівчата (їх аж шість у закладі на різний смак і забаганки) – працівниці нового салону еротичного масажу “EGO Studio”. Як пишуть на сайті закладу, на клієнтів (чи то відвідувачів) чекає насичена розважально-приємна програма: спочатку дві дівчини роздягаються під хвилюючу музику, показуючи відверте стрип-шоу, потім починають пестити себе, переключатися одне на одного, продовжуючи подорож пристрасті у лесбі-шоу. Ну а “глядач”, розпиваючи пляшку шампанського, спостерігає за цим хвилюючим дійством або ж має можливість прийняти душ з голою незнайомкою.

snymok-ekrana-2017-02-14-v-00-56-57

Та доведеться не тільки дивитися: чекайте – і розпалені дівчата невдовзі переключаться на вас, роблячи пристрасний масаж усього тіла – від кінчиків пальців ніг до верхівки голови. “С помощью их мастерства вы узнаете, что абсолютно все человеческое тело может представлять собой эрогенную зону”, – додають на сайті. Але в той же час попереджають: еротичний масаж не має нічого спільного із сексуальним контактом. “Конечно, во время данной процедуры закономерно возникает чувственное возбуждение, ведь и массажистка, и клиент полностью обнажены. Действие такой необычной процедуры направлено на формирование сексуального потенциала, улучшение потенции и общего самочувствия”, – вважають власники салону.

“Радує” і широкий вибір “асортименту” – як у плані виконавець масажу, так і, власне, його видів. Катя, Христина, Юля, Діана, Віра або Валерія запевняють, що можуть зробити вам тайський, імператорський, ангельський масаж, масаж із рольовими іграми, лесбі- чи стрип-шоу… Працюють дівчата у три зміни – тобто цілодобово – прямо як на передових виробництвах, підіймаючи таким чином у цей складний час – економіку країни (ну а що – добре, що хоча б цей бізнес у нас в державі розвивається стабільно). З таким підходом до справи, їм на День працівника сфери послуг міський голова Олександр Лисенко ще й по грамоті має вручити!

snymok-ekrana-2017-02-14-v-00-58-08

snymok-ekrana-2017-02-14-v-00-58-17

А нещодавно, написано на сайті, з’явилася й послуга еротичного масажу для жінок. Фото кавалерів-масажерів поки не афішують, але отримати задоволення вже можна.

Скільки днів/тижнів протримається новий скандальний заклад у Сумах – час покаже. Хоча якщо там “знаходять підхід до кожного”, є шанси, що він житиме вічно, навіть після приходу перевірок. І все ж, будемо надіятися, що дівчата там працюють офіційно і хоча б отримують таки підвищену мінімальну зарплатню. А то можна тільки уявити, як “потирають руки” інспектори по праці, щоб відвідати цей чудовий заклад!

16602719_134156923767927_4986916979042798266_n

 

Поділитися в соціальних мережах