У Сумах відремонтують пам’ятник воїнам-інтернаціоналістам

Про це йшлося сьогодні під час апаратної наради

За словами директора департаменту інфраструктури міста Григорія ЯРЕМЕНКА, торік було проведено обстеження Меморіалу загиблим воїнам-інтернаціоналістам. За результатами на 2018 рік було заплановано близько 100 тис. грн на ремонт пам’ятника. І навесні вже мають приступити до ремонту об’єкта.

«Тих коштів, про які ви кажете, не вистачить на проведення ремонту пам’ятникам воїнам-інтернаціоналістам. Тому прошу вас ще раз все обрахувати і врахувати те, що цей об’єкт потребує більш значних вкладень», – прокоментував мер Сум Олександр Лисенко. Він визначив термін до 15 лютого – тоді має бути готова проектно-кошторисна документація, згідно якої ремонтуватимуть пам’ятник.

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах