У Сумах відремонтують ще кілька ліфтів у багатоповерхівках

Під час вчорашньої апаратної наради в Сумській міській раді порушувалося питання нагального ремонту ліфтів у багатоповерхівках.

За інформацією директора департаменту інфраструктури міста Григорія Яременка, на черговій сесії міської ради, що відбулася 28 жовтня, на ремонт підйомників було виділено додаткове фінансування, що дозволить відремонтувати ще чотири ліфти у будинках, які мають 10 поверхів і вище. До кінця року ремонтні роботи будуть завершені.

Водночас міський голова Олександр Лисенко звернув увагу очільника департаменту інфраструктури міста на те, що в цьому разі несправними залишаться ще дев’ять ліфтів у висотних будинках. За словами Григорія Яременка, всі вони зупинились у ІІ півріччі поточного року, і у І кварталі наступного будуть відремонтовані.

«У цьому році ми провели обстеження, зараз зробимо проектно-кошторисну документацію по ліфтах, що не ввійшли до титульного списку цього року. А вже з січня 2018 року, після того як титульні списки будуть погоджені, ліфти будуть відремонтовані. Раніше ми не встигнемо», – зазначив Григорій Яременко.

«Питання департамент опрацював, проте не на всі ліфти виділені кошти, тому залишаю його на контролі. В цьому році потрібно розробити проектно-кошторисну документацію на всі непрацюючі ліфти. Не зніму з контролю, до того часу, поки ви не зможете чітко доповісти, що є можливості фінансування ремонтних робіт», – зауважив посадовцю мер.

Поділитися в соціальних мережах