У Сумах відзняли 3D-екскурсію містом

3 та 4 травня у Сумах провели зйомки для проекту «3D-екскурсія містом Суми». Це один із проектів-переможців у рамках громадського бюджету. Над виконанням поставленого завдання працювала об’єднана команда із спеціалістів проекту «Open Ukraine» та «Агенції промоції «Суми».

У результаті протягом двох днів відзняли 50 наземних точок – найкращих об’єктів архітектури, мистецтва, культури нашого міста. Серед них: Сумський академічний театр драми та музичної комедії ім. М. С. Щепкіна, Меморіальний будинок-музей А. П. Чехова, Покровська площа, Сумський обласний художній музей ім. Н. Онацького, стріт-арт об’єкти, Сумська міська галерея, Свято-Воскресенський собор та інші.

Подібні проекти вдало втілені також в інших містах України, до яких нині долучаються і Суми. Головна мета проекту – промоція туристичного, культурного потенціалу міста. Планується, що вже у липні всі охочі зможуть переглянути «3D-екскурсію містом Суми» на офіційному сайті Сумської міської ради.

Нагадаємо, що на реалізацію проекту передбачено 50 тис. грн у рамках громадського бюджету. Ознайомитися з ним більш детально можна на Інформаційному порталі Сумської міської ради у розділі «Партиципаторий бюджет/Проекти-переможці».

Усього сумчани визначили 17 проектів, які цьогоріч будуть реалізовані міською владою.

Поділитися в соціальних мережах