У Сумах власники котеджів житимуть за новими адресами

Поява нової забудови в Сумах вимагає присвоєння їй поштової адреси. Іноді це питання викликає труднощі, як, наприклад, у випадку з котеджним містечком на Веретенівці.

Йдеться про 18 нових котеджів у районі вул. Веретенівській. Щоб дати їм адресу, варіантів було декілька, аж до появи нового провулка або тупикового проїзду. Однак на виконкомі представник котеджного містечка заявив: “Ми обговорили з мешканцями – провулок буде не дуже добре виглядати: адже у нас будуть закриті ворота на початку і закриті ворота в кінці провулка. Наше містечко складається з 18 однотипних котеджів, одного кольору та дизайну, які розташовані в три ряди. Зробити один провулок на 12 котеджів, а для шести – придумувати ще одну адресу – теж не варіант. Тим більше у 2008 році нам було дано дозвіл на будівництво і розробку документації саме на котеджне містечко. Уся його інфраструктура знаходиться всередині, наше містечко – окрема територія, що охороняється. Тому в нас є пропозиція зробити адресу: вул. Веретенівська, котеджне містечко, будинки 1-18. Така практика є в Україні – у Києві, Одесі. Зауважимо також, що всі міські служби, газова, 103,102, 101 – за 5 років існування знаходять нас саме так – вул. Веретенівська, котеджне містечко. Усі вже до цього звикли”.

Спочатку у міськуправління архітектури була інша пропозиція – зробити нумерацію будинків через дріб – 1/31, 1/32 тощо. Що стосується присвоєння провулку або проїзду назви – це теж певна процедура, яка має на увазі проведення громадського обговорення, і затягнеться вона місяці на три. Тому вирішили зробити простіше: замість звичного всім котеджного містечка тепер у Сумах з’явиться вул. Веретенівська, 100 – 118.

Джерело: shans.com.ua

Поділитися в соціальних мережах